Aktualności

Edward Mucha Brązowym Medalistą MP w Biegach Górskich!
Dzień 11.05.2013 r. zapisze się złotymi zgłoskami w historii Klubu Sportowego Limanowa Forrest . Mamy Medal Mistrzostw Polski w Biegach Górskich !!

Podczas rozgrywanych w Chyrowej koło Dukli Mistrzostw Polski W Biegach Górskich Systemem Anglosaskim Edward Mucha ( junior ) reprezentant Limanowa Forrest w kategorii M 50 na dystansie 9.5 km wywalczył Brązowy Medal ( 1:04:52 ) !!

Przypomnijmy że " Edek " bardziej specjalizuje się w biegach narciarskich, zresztą ze sporymi sukcesami gdzie  jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski Amatorów i zawodnikiem zajmującym miejsca na podium w swojej kategorii na wielu prestiżowych zawodach takich jak np. Bieg Piastów , ale jak widać jego wszechstronność i prawdziwie mistrzowska forma nie zna granic skoro w zeszłym roku zdobył Mistrzostwo Polski w Nordic Walking podczas Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju, a teraz taki sukces !! Bravo !!

Bardzo dobry występ zaliczył również reprezentant naszego klubu " Żelazny Utramaratończyk " Jarosław Oleksy który w tej samej kategorii zajął 4 miejsce. A w kategorii M 60 (ten sam dystans) bezkonkurencyjny był mieszkaniec Kamienicy Piotr Faron, który wygrał swoją kategorię z czasem 1:06:07.