Rekordowy VI Bieg Osiedlowy - pobiegło 200 dzieci! - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
Stowarzyszenie Rekonstrukcji HistorycznychULTRISVisegrad MarathonGOPRFestiwal BiegowyBrygada BeskidówFlashback-photographyIPABielakActiveGravity RevoltMCGPRCentrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHAB

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Rekordowy VI Bieg Osiedlowy - pobiegło 200 dzieci!
2014-07-16 13:23:16
Powiększ
Udane święto BS Limanowa. W dn. 29.06.2014 na terenie całego kraju odbywały się obchody Święta Spółdzielczości Bankowej, pod patronatem Prezydenta RP. Prawie 200 dzieci wzięło udział w imprezie, biegnąc po alejkach limanowskiego Parku.


W związku z tym wydarzeniem Bank Spółdzielczy w Limanowej wraz z Klubem Sportowym "Limanowa Forrest" i Miastem Limanowa zorganizował piknik rodzinny połączony z "VI BIEGIEM OSIEDLOWYM NA 1. MILĘ".

 

Dzieci mogły skorzystać za darmo z takich atrakcji jak:

- malowanie twarzy, uczestnictwo w konkursie plastycznym (zorganizowało je Samorządowe Przedszkole w Laskowej),

- obejrzeć występy zespołów tanecznych (wystąpili: 2 grupy cheerleaderek ARS Limanowa i grupa taneczna 'break dance' z Akademii Lotu z Limanowej),

- zobaczyć z bliska broń i mundury żołnierzy i grupy partyzanckiej (atrakcja przygotowana przez Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznych 1 Pułku Strzelców Podhalańskich Armii Krajowej),

- wygrać nagrody w quizie o tematyce bankowej (zorganizowali go pracownicy Banku Spółdzielczego w Limanowej).

 

PAKIET STARTOWY - GRATIS!:
Nie było w tym dniu ani jednego dziecka, które by nie otrzymało upominka za uczestnictwo w imprezie zorganizowanej specjalnie dla dzieci, na czele z młodymi artystami na scenie Muszli Koncertowej. Oprócz pamiątkowego numeru startowego (wykonała je Drukarnia MM Limanowa), kolejną atrakcją był pamiątkowy medal, puchary i statuetki (które wykonał rodzimy artysta Robert Firszt), dzieci otrzymały również od sponsorów napoje chłodzące i słodycze (piekarnia Państwa Pajorów z Laskowej i soki Tymbark).

Na koniec odbyła się loteria fantowa, której sponsorami był Bank Spółdzielczy w Limanowej, Miasto Limanowa i Sponsorzy.

 

Do wybrania były 3 DYSTANSE:

Zawody rozgrywane były na terenie Parku Miejskiego w Limanowej, a cała impreza tego dnia skupiała się wokół nowo wybudowanej Muszli Koncertowej. Bieg na 1 milę (1600 metrów) rozgrywany był w 3 kategoriach wiekowych, a dla młodszych dzieci oraz niepełnosprawnych były krótsze dystanse.

1. DYSTANS: "1 Mila ang." (1km 600m). Trasa 4 pętle wg. wskazówek zegara (w prawą stronę), dookoła parku. Start i Meta przy tzw. "Muszelce" koncertowej.

Klasyfikacja biegu na 1 Milę
- w 3 kategoriach wiekowych:

I) do 10 lat; II) 11-13 lat; III) 14-16 lat.

2. DYSTANS: "Mini-mila" (160 metrów). Młodsze dzieci biegły (lub szły) krótszy dystans – dookoła parku, czyli była to tzw. „Mini-mila”.

3. DYSTANS: 40 metrów. Dla dzieci nie potrafiących jeszcze dobrze chodzić i dla dzieci niepełnosprawnych – bieg lub chód przy pomocy rodzica lub opiekuna.

4. NIEPEŁNOSPRAWNE DZIECI: osobno była konkurencja dla niepełnosprawnych dzieci i ich opiekunów (dookoła parku).


W biegu brali udział m.in. podopieczni Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością „Przystań” im. Jana Pawła II W Tymbarku.

Liczyła się dobra zabawa i ruch na świeżym powietrzu!


 

Organizatorzy:

BANK SPÓŁDZIELCZY W LIMANOWEJ - Prezes BS Limanowa Adam Dudek
&
KLUB SPORTOWY "LIMANOWA FORREST" - Prezes Klubu Andrzej Sądelski
&
URZĄD MIASTA LIMANOWA - Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda


Wspierający bieg dla dzieci:
-Limanowski Dom Kultury - p. Magdalena Szczygieł-Smaga,
-"TIK-TAK" Zegarmistrz - p. Bogusław Sukiennik,
-Piekarnia w Laskowej - Państwo Pajorowie z Laskowej,
-Hipermarket TESCO w Limanowej   oraz Zakład TYMBARK - soki,
- Reklama i Drukarnia MM - p. Paweł Zelek
-FHU Hydrolim - p. Wojciech Dębski -
i znajomi Wolontariusze wraz z Członkami i Zarządem Klubu Sportowego "Limanowa Forrest".

 

 

Galeria i artykuły:

Rekordowy bieg osiedlowy: Udane święto BS Limanowa. LINK: http://www.limanowa.in/wydarzenia/ludzie;rekordowy-bieg-osiedlowy-udane-swieto-bs-limanowa,18235.html

- GALERIA: http://www.limanowa.in/galeria;vi-bieg-osiedlowy-na-1-mile-z-okazji-dnia-spoldzielczosci-bankowej,795.html


Dodane przez: admin, wyświetleń: 2330

Powiększ
Powiększ

VI Bieg Osiedlowy na 1 Milę - 29.06.2014

W dn. 29.06.2014 na terenie całego kraju odbywały się obchody Święta Spółdzielczości Bankowej, pod patronatem Prezydenta RP. Prawie 200 dzieci wzięło udział w imprezie, biegnąc po alejkach limanowskiego Parku (przy Muszli Koncertowej). W związku z tym wydarzeniem Bank Spółdzielczy w Limanowej wraz z Klubem Sportowym "Limanowa Forrest" i Miastem Limanowa zorganizował piknik rodzinny połączony z "VI BIEGIEM OSIEDLOWYM NA 1. MILĘ". Fotki autorstwa BS Limanowa i Tusika (można udostępniać).

Zdjęcia

Dodaj komentarz

« powrót


Sponsorzy

Parafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuMZGKiM LimanowaBank Spóldzielczy LimanowaDrukarnia MMUsługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaGwarantGold DropRachmistrzHydrolimTescoIziGSMmiastoPartnerDecomasterVelosportIntellect.plMIKA HurtowniaPiekarniaTymbarkTransport Samochodowy
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2405811, on-line 2
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect