Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami zawodów i obejrzenia galerii zdjęć z "II. Limanowa Skate Jam".

Do walki o puchar Burmistrza „II. Limanowa Skate Jam”, na przenośnym skateparku „Techramps” (deska & rolki) pod Limanowskim Domem Kultury w Limanowej, stanęło 30 skaterów z Małopolski – m.in. z Limanowej, Krakowa, Słopnic, Tymbarku, Nowego Sącza, Dębicy, Raby Wyżnej i Zakopanego. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, przyjechali do Limanowej utytułowani zawodnicy. W obu dyscyplinach główny prym wiedli uznani deskorolkarze i rolkarze z Zakopanego, Nowego Sącza i Krakowa.

Na szczególną uwagę zasługuje bardzo dobra postawa młodzików z Limanowszczyzny. Po raz pierwszy w zawodach tego typu w Limanowej wystartowała dziewczyna – Patrycja Dunikowska (9 lat!) z Limanowej, która była również najmłodszą uczestniczką zawodów. Gabriel Maucha (16 lat) z Limanowej zajął 3. miejsce w kat. do 18 lat na rolkach. Michał Sołtys (13 lat) ze Słopnic zajął 4. miejsce w deskorolce i...  podobnie jak w zeszłym roku, rewelacją całych zawodów był Wojciech Sołtys (11 lat) ze Słopnic, który zdobył 2 nagrody: zajął I. miejsce w kat. do 18 lat oraz wykonał najlepiej ‘best trick’ (360 flip) w kat. do 18 lat. Ponownie, jak w zeszłym roku, Wojtek Sołtys ze Słopnic
/na głównym zdjęciu/ został wybrany przez organizatorów: Klub Sportowy „Limanowa Forrest”najlepszym zawodnikiem imprezy!

Nagrody wręczyli –
Burmistrz Miasta Limanowa, pan Marek Czeczótka
i Przewodniczący Rady Powiatu, pan Jacenty Musiał.

Na koniec, wybrano też 3 najlepiej jeżdżących na deskorolce i na rolkach mieszkańców Limanowej - w klasyfikacji generalnej (bez podziału na wiek):