Aktualności

Forrest Gump mógłby pozazdrościć Jarkowi...
Pomimo, że biegowy sezon dobiega końca, jeden z naszych zawodników, niczym Forrest Gump, dalej biega długie dystanse, a co najważniejsze utrzymuje wyśmienitą formę.

Mowa o naszym koledze klubowym, Jarku Oleksym, który w dniu 12.11.2011 r. wziął udział w słynnym Maratonie Beskidy (42.195 m.) organizowanym przez znanego biegacza i organizatora imprez sportowych, Edwarda Dudka.

Dla Jarka był to już szósty maraton w tym sezonie. Naszego ultra „górala” wspierał na trasie, znany biegacz narciarski (aktualny Mistrz Polski weteranów na nartorolkach) i klubowy kolega – Edward Mucha.

W Maratonie Beskidy, wzięła udział krajowa elita długodystansowych „górali”. Oprócz biegu rozegrano zawody Nordic Walking na maratońskim dystansie.

Jarek z czasem 4 godziny i 7 minut uplasował się na 38 miejscu na ok. 150 zawodników, którzy ukończyli maraton. W swojej kategorii wiekowej zajął siódme miejsce.