Aktualności

II miejsce w Mistrzostwach Polski na zakończenie sezonu
Drugie miejsce oraz tytuł wicemistrza Polski w kategorii M-4 wywalczył Edward Mucha podczas Mistrzostw Polski Amatorów PZN w biegach narciarskich, które odbyły się 17 marca na Kubalonce.

Tym samym zajął drugie miejsca w Rankingu Mistrzostw Polski Amatorów w biegach narciarskich w sezonie 2012/2013. W minionym sezonie Edward Mucha trzykrotnie zwyciężał w klasyfikacji generalnej (Lipnica Wielka, Chochołów), natomiast w kategorii wiekowej pierwsze miejsce zdobył 1 raz, drugie miejsce zajął 5 razy, a trzecie 3 razy.

Wśród jego startów nie zabrakło tak znanych imprez jak Bieg Podhalański w Nowym Targu, na którym zajął 1 miejsce, czy Bieg Piastów w Jakuszycach, gdzie dwukrotnie osiągnął najlepszy wynik w kategorii wiekowej spośród wszystkich Polaków, przegrywając tylko z Austriakiem (na dystansie 10 km) i Czechem (na dystansie 26 km).

2013-04-06 09:55:23 admin, wyświetleń 2860