Podsumowanie Biegowych Andrzejek - Limanowa ‘ 2010 - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
VIII Bieg WierchamiMCGPRVisegrad MarathonBielakActiveBrygada BeskidówIPAGOPRULTRIS

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Podsumowanie Biegowych Andrzejek - Limanowa ‘ 2010
2010-11-29 12:39:30
Powiększ
W dniach 27-28.11.2010 r. miało miejsce Biegowo-Andrzejkowe spotkanie w Limanowej.

Oprócz limanowskich biegaczy i biegaczek, wzięli udział miłośnicy ruchu na świeżym powietrzu (oraz tanecznych "wygibasów") z Małopolski i ze Śląska, m.in. z Krakowa, Rudawy, Tychów i Zatora. Niektórzy z nich szli z kijkami. Razem podczas 2-dniowej imprezy przewinęło się ok. 50 uczestników.

Do pokonania była wymagająca górska 12 km pętla: trasą z Internatu ZSTiO - na Jabłoniec - przez Siekierczynę - i z powrotem na Jabłoniec - i do Internatu ZSTiO. Trasę tą, bardzo śliską i w zimowej scenerii, niemal połowa zawodników pokonała w czasie poniżej 1 godziny, co świadczy o dobrej formie biegaczy. Kijkarze pokonali krótszy odcinek - na wzgórze Jabłoniec i z powrotem.

Najmłodsi uczestnicy mieli... po kilka lat, a najstarsi pod 60-tkę. Mimo różnicy wieku, zabawa bardzo się udała i trwała do białego rana. Podczas zabawy odbyły się Andrzejkowe wróżby z lanego wosku, a tańce nie miały końca, największą popularnością cieszył się walc wiedeński. Wszyscy dobrze się bawili. Każdy uczestnik otrzymał specjalną odznakę - medal pamiątkowy z imprezy.

Na drugi dzień, wielu z w/w biegaczy i biegaczek, wzięli jeszcze udział w uroczystej Mszy św. w tutejszej Bazylice M.B. Bolesnej, na której Limanowianie witali swojego nowego proboszcza, a oprawę mszy miał chór mieszany, w którym śpiewa biegający kolega "Tusik". :)

Naszym wspaniałym Gościom dziękujemy za przybycie do Limanowej!!!

Tym, którzy w jakikolwiek sposób pomogli i wsparli: członkom KS "Limanowa Forrest" i  KKB "Dystans" Kraków, wolontariuszom, Dyrekcji ZSTiO Limanowa i Urzędowi Miasta w Limanowej - dziękujemy za pomoc, wsparcie i zaangażowanie w przygotowanie imprezy!!!

Zarząd KS LIMANOWA FORREST

Dodane przez: forrest, wyświetleń: 2992

Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ
« powrót


Sponsorzy

miastoDrukarnia MMMIKA HurtowniaTymbarkJoniecFizjowsulkowskisukiennikPiekarniaUsługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaGwarantGold DropMMdelfinPartnerIziGSMRogelliBank Spóldzielczy LimanowaMZGKiM LimanowaKosmoEsteticVelosport
XI Limanowa Forrest
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2887597, on-line 4
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect