XI Limanowa Forrest - zaznacz swój udział! - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
Brygada BeskidówGOPRMCGPRIPAVisegrad MarathonULTRISBielakActive

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
XI Limanowa Forrest - zaznacz swój udział!
2022-05-07 19:55:30
Powiększ
Zachęcamy wszystkich do zapisywania się na 11 edycję Biegu Górskiego „Limanowa Forrest”. Zapisy do udziału w wydarzeniu trwają, a data tegorocznej edycji to 3 lipca.

Dla wszystkich uczestników biegu przygotowana została trasa anglosaska o podłożu zróżnicowanym. Przebiegać ona będzie po szlakach turystycznych, drogach leśnych, polnych, miejscami kamienistych i częściowo po asfalcie. Trasa ta poprowadzi uczestników sportowego wydarzenia na Miejską Górę (716 m n.p.m.), na której wznosi się Milenijny Krzyż – najwyższy stalowy krzyż w Polsce (dwa i pół raza większy od tego na Giewoncie).

W biegu mogą brać udział zawodnicy zrzeszeni i niezrzeszeni, dzieci, dorośli, mundurowi (osobna klasyfikacja), cywile. Poza dyscypliną główną, czyli biegiem górskim, prowadzona jest osobno klasyfikacja w nordic walking (tylko generalna K i M).

Limit 2h na ukończenie biegu, to "ukłon" w kierunku początkujących, całych Rodzin, i tych, którzy nie są pewni swych możliwości: pozwala wszystkim na pokonanie 7-kilometrowej trasy rekreacyjnie. Można całą trasę przejść, nie trzeba biec, ważne aby z uśmiechem przekroczyć linię mety.

Jest to jedyny bieg górski w Polsce (a może i na świecie), w którym biorą udział na jednej wytyczonej trasie - nie tylko zawodowcy i amatorzy górskiego biegania, ale i całe rodziny (Tatusiowie, Mumusie i ich Pociechy).

Biegacze, którzy świetnie czują się na podbiegach będą mogli powalczyć o zwycięstwo Premii Górskiej Banku Spółdzielczego w Limanowej z okazji Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości Bankowej oraz 145 urodzin Banku.

W programie imprezy przewidziana jest również zbiórka pieniędzy na Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością „Przystań” im. Jana Pawła II w Tymbarku.

Na liście startowej zapisanych jest już kilkudziesięciu zawodników, a limit startujących wynosi 250 osób. Zachęcamy wszystkich do wcześniejszych zapisów oraz do skorzystania z niższej opłaty startowej.

Współorganizatorami imprezy są Miasto Limanowa oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji - Sekcja Polska - Region IPA Limanowa.

Serdecznie zapraszamy do stolicy Beskidu Wyspowego i zachęcamy Państwa do wystartowania z całymi Rodzinami!


Dodane przez: admin, wyświetleń: 1127

« powrót


Sponsorzy

RogelliPartnerUsługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaGOMImiastoDrukarnia MMGold DropVelosport
banerek XII Limanowa Forrest
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 3022315, on-line 2
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect