Aktualności

IX Bieg Osiedlowy z rekordową frekwencją 183 dzieci!
W niedzielę 2 czerwca w ramach obchodów dnia dziecka zorganizowany został w Parku Miejskim w Limanowej Bieg Osiedlowy.

Bezpośrednio przed rozpoczęciem zawodów, odbył się otwarty trening dla dzieci i młodzieży, prowadzony przez trenera sekcji lekkoatletycznej naszego klubu - Krzysztofa Trojanowskiego.

Do rywalizacji przystąpiło aż 183 zawodników w 5 kategoriach wiekowych. Dzieci i młodzież biegały na dystansach: 16m, 160m, 800m, 1200m i 1600m.

Wszyscy zawodnicy, którzy ukończyli rywalizację otrzymali pamiątkowy medal, a przed biegiem w pakiecie startowym rogalik i soczek. Dodatkowo prowadzona była klasyfikacja na trzech najdłuższych dystansach. Poniżej prezentujemy klasyfikację z tych biegów.

3. Antoni Niezabitowski    Limanowa

Wszystkim zawodnikom, którzy ukończyli zawody, gratulujemy. Jesteście wielcy niezależnie od zajętego miejsca na mecie!!!

Pełna galeria zdjęć: LINK TUTAJ

Chcielibyśmy również serdecznie podziękować naszym partnerom oraz sponsorom, bez których nie udało by się zorganizować tych zawodów. Cieszymy się, że jesteście z nami. Podziękowania należą się: