Aktualności

Ruszyły zapisy na XII Limanowa Forrest
W niedzielę 2 lipca 2023 odbędzie się XII edycja Biegu Górskiego Limanowa Forrest

Trasa biegu prowadzi na "Miejską Górę" (716 m. n.p.m.), na której wznosi się Milenijny Krzyż - najwyższy stalowy krzyż w Polsce (2,5 x większy od tego na Giewoncie). Jest to trasa anglosaska o podłożu zróżnicowanym, przebiega po szlakach turystycznych, drogach leśnych, polnych, miejscami kamienistych i częściowo po asfalcie.

W biegu mogą brać udział zawodnicy zrzeszeni i niezrzeszeni, dzieci, dorośli, mundurowi (osobna klasyfikacja), cywile. Poza dyscypliną główną, czyli biegiem górskim, prowadzona jest osobno klasyfikacja w nordic walking (tylko generalna K i M).

Limit 2h na ukończenie, to "ukłon" w kierunku początkujących, całych Rodzin, i tych, którzy nie są pewni swych możliwości: pozwala wszystkim na pokonanie 7 km. trasy rekreacyjnie. Można całą trasę przejść, nie trzeba biec, ważne aby z uśmiechem przekroczyć linię mety. :-)

Jest to jedyny bieg górski w Polsce (a może i na świecie), w którym biorą udział na jednej wytyczonej trasie - nie tylko zawodowcy i amatorzy górskiego biegania, ale i całe rodziny (Tatusiowie, Mumusie i ich Pociechy).

Link do zapisów: https://chronotex.pl/opis-zawodow/?id_zawodow=875

Regulamin: https://www.forrest-limanowa.pl/pliki/regulaminy/regulamin-xii-limanowa-forrest-2023.pdf

Trasa:

Szczegółowe informacje dotyczące opłat startowych są dostępne w zakładce "zgłoszenia".

 

Serdecznie zapraszamy do stolicy Beskidu Wyspowego i zachęcamy Państwa do wystartowania z całymi Rodzinami!

2023-02-06 19:44:40 admin, wyświetleń 1752