Zmiany w Zarządzie Klubu - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
Visegrad MarathonIPAGOPRFlashback-photographyFestiwal BiegowyCentrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHABGravity RevoltStowarzyszenie Rekonstrukcji HistorycznychULTRISMCGPRBrygada BeskidówBielakActive

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Zmiany w Zarządzie Klubu
2012-03-07 19:14:26
Powiększ
W dniu 24 lutego 2012 odbyło się Walne Zebranie Członków KS "Limanowa Forrest" w nowej Remizie OSP przy ul. Zygmunta Augusta w Limanowej.

Nastąpiło kilka istotnych zmian - w Zarządzie Klubu, Komisji Rewizyjnej, a także w wysokości składki członkowskiej, itp.

Decyzją członków klubu zebranie poprowadził Mateusz Wroński - prezes, a sekretarzem został Dariusz Bielak - członek zarządu.

Mateusz Wroński podsumował rok poprzedni, z działalności, organizowanych imprez i udziału w zawodach. Jednocześnie omówił planowane imprezy "Forrestowe" w bieżącym roku 2012.

Fragment podsumowania prezesa:


"Przez cały rok 2011 zorganizowaliśmy lub współorganizowaliśmy wiele ciekawych i myślę, że udanych imprez, świadczą o nich między innymi najwyższe noty w ocenach zawodników biorących udział, a także po raz kolejny z rzędu przyznany tytuł: „Najlepszy bieg górski – ZŁOTA KOZICA 2011”.

Zorganizowaliśmy:
- III Limanowa Forrest
- I Półmaraton Forrest
- III Bieg Osiedlowy na 1 Milę
- Rajd na Górę Paproć

Współorganizowaliśmy:
- I Bieg Szczawa 2011
- II Limanowa Downhill Challenge

Ponadto organizowaliśmy liczne spontaniczne wypady w góry, różne imprezy sportowe oraz cotygodniowe, w każdy czwartek, otwarte bieganie dla wszystkich lub comiesięczne spotkania na „pogaduchy” o naszych imprezach, wspólnych wyjazdach, wypadach i nie tylko...

Na naszej stronie internetowej napisano 84 artykuły, czyli średnio 7 artykułów na miesiąc. Różnie to się miało, zależy od sezonu, ale widać, że strona "żyła" – za cały rok 1 artykuł ukazywał się średnio co 4 dni."

Następnie, ustępujący skarbnik klubu Monika Włodarczyk przedstawiła Bilans za 2011 rok, który Walne Zebranie zatwierdziło jednogłośnie.

W związku ze złożeniem rezygnacji z członkostwa w Zarządzie KS Limanowa Forrest skarbnika - Moniki Włodarczyk i członka Zarządu - Jacka Palki, konieczne stało się uzupełnienie składu Zarządu.

Paragraf § 25 Statutu Klubu mówi:
„W razie zmniejszenia się składu organów Stowarzyszenia wymienionych w §19 ust. 1 pkt 2 i ust. 2 w czasie trwania kadencji, uzupełnienie ich składu może nastąpić w drodze ich kooptacji. Kooptacji dokonują pozostali członkowie organu, którego skład uległ zmniejszeniu. W tym trybie można powołać nie więcej niż połowę składu organu.”

Zatem, zmniejszenie 5-cio osobowego składu o 2 osoby nie powodowało konieczności przeprowadzenia ponownych wyborów całego Zarządu, lecz upoważniło Zarząd do dokooptowania brakujących osób.

Pozostali członkowie zarządu: Prezes - Mateusz Wroński, Wiceprezes - Andrzej Sądelski oraz Sekretarz - Dariusz Bielak postanowili powierzyć w drodze uchwały funkcje:
skarbnika – Jarosławowi Moskalowi oraz członka Zarządu – Radosławowi Biedzie. Wyżej wymienione osoby wyraziły zgodę na przestawioną propozycję i Uchwała weszła w życie z dniem 24 lutego 2012 r.


W związku z propozycją powierzenia funkcji skarbnika Jarosławowi Moskalowi, złożył on rezygnację z pełnionej przez niego funkcji członka Komisji Rewizyjnej. Rezygnację z tego organu złożył też wcześniej Robert Sajdak, zatem z pierwotnego 3-osobowego składu została tylko jedna osoba – Jacek Dunikowski (nieobecny na Zebraniu), dlatego koniecznym stało się przeprowadzenie ponownych wyborów do Komisji Rewizyjnej.

Wybory przeprowadziła Komisja Skrutacyjna w składzie: Kamila Pałka i Maria Cabała. Zgłoszono 5 kandydatów i w głosowaniu tajnym wybrano 3 osoby do Komisji Rewizyjnej: Joannę Sułkowską, Monikę Włodarczyk i Pawła Sułkowskiego.

Zarząd Klubu, już w zmienionym składzie, przedstawił swoją propozycję zmian składek członkowskich - poprzez ich obniżenie z 4 zł na 3 zł miesięcznie, płatne nie rzadziej, jak raz na pół roku.
Prezes przypomniał jeszcze o zniżce na krytą pływalnię w Limanowej dla członków klubu, a także o najbliższych startach, m.in. start naszych 2 sztafet "KS LIMANOWA FORREST" w Kopalni Bochnia, w dniach 9-11.03.2012 r.

Następnie Prezes w imieniu Zarządu nagrodził specjalnymi Statuetkami członków KS Limanowa Forrest, którzy w ubiegłym roku angażowali się najwięcej w prace na rzecz Klubu i w pomoc przez cały rok.

Byli to: Monika Włodarczyk wraz z mężem Jarosławem Włodarczykiem, a także Radosław Bieda, Jarosław Moskal i Jacenty Musiał.

Nagrodzono Statuetkami także naszych zawodników, którzy w ubiegłym roku przez cały czas przyczyniali się do rozsławiania naszego klubu - swoimi wynikami sportowymi i hartem ducha. Są to: Edward Mucha – "senior", Edward Mucha – "junior", Damian Ziemianin i Jarosław Oleksy.

Prezes podziękował również słownie innych członkom klubu, dziękując m.in. Marii Cabała za napisanie pracy licencjackiej o naszym klubie, kończąc wystąpienie słowami:

"Wiele osób zaangażowało się w ubiegłym roku, przy Półmaratonie pewnie ponad 100 ludzi. Ale to właśnie dzięki tym nagrodzonym osobom, nasz „Forrest” cały czas żyje - przez cały rok. Zachęcam wszystkich, w miarę jak czas pozwoli, do zaangażowania się również w bieżącym roku na różnych płaszczyznach naszej działalności. Zachęcamy do aktywnej działalności przy naszym klubie wszystkich, którzy chcą działać i mają chęci realizować swoje pomysły."

Poniżej plan imprez w roku 2012:

1) Impreza: III Limanowa Skate Jam. Data wydarzenia: 28.04.2012 (sob) / lub w innym terminie.
- krótki opis: zawody deskorolkowo-rowerowo-rolkowe na przenośnym skate parku
- miejsce: parking koło starego cmentarza komunalnego przy wjeździe na ścieżkę zdrowia (parking pana Mola)
- nazwa głównego organizatora: Klub Sportowy LIMANOWA FORREST

2) Impreza: III Limanowa Downhill Challenge. Data wydarzenia: 26.05.2012 (sob) / lub w okresie wakacji.
- krótki opis: rowerowe zawody zjazdowe z Łysej Góry (górna stacja narciarska) do Kamieniołomu.
- miejsce: Kamieniołom przy domkach kempingowych pod Łysą Gorą
- nazwy głównych organizatorów: Klub Rowerowy GRAVITY REVOLT oraz
Klub Sportowy LIMANOWA FORREST

3) Impreza: IV Limanowa Forrest. Data wydarzenia: 01.07.2012 (ndz)
- krótki opis: bieg górski (6,5 km) na Milenijny Krzyż na Miejskiej Górze dla młodzieży i dorosłych.
- miejsce: Zespół Szkół Samorządowych Nr 1 im. M. Konopnickiej w Limanowej.
- nazwy głównych organizatorów: Klub Sportowy LIMANOWA FORREST oraz
Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji – Region IPA Limanowa

4) Impreza: IV Bieg Osiedlowy na 1 Milę. Data wydarzenia: podczas Dni Limanowej 2012
- krótki opis: biegi dla dzieci od 1 roku do 16 lat (3 różne dystanse: od kilku metrów do ponad 1 km)
- miejsce: przed blokiem Nr 7, osiedle Zygmunta Augusta
- nazwa głównego organizatora: Klub Sportowy LIMANOWA FORREST

5) Impreza: II Półmaraton Forrest. Data wydarzenia: 29.09.2012 (sob)
- krótki opis: bieg górski (półmaraton - 21 km) „Pasmem Łososińskim” w stronę Milenijnego Krzyża.
- miejsce: Start: Przełęcz św. Justa (k.Tęgoborzy) / Meta: Dolna Stacja Narciarska „Limanowa-Ski”
- nazwy głównych organizatorów: Klub Sportowy LIMANOWA FORREST oraz
Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji – Region IPA Limanowa


Na koniec Prezes podziękował wszystkim za współpracę, m.in. Urzędowi Miasta Limanowa, Urzędowi Gminy Limanowa i Starostwu Powiatowemu w Limanowej, organizacji policyjnej IPA oraz Bankowi Spółdzielczemu w Limanowej, a także innym sponsorom:

"Prosimy Państwa o dalszą współpracę. Bowiem, tylko brak odpowiednich środków finansowych uniemożliwi nam zorganizowanie w/w zawodów na tak wysokim poziomie jak dotychczas."

Chętnych sponsorów i inne osoby prosimy o kontakt: limanowa.forrest.team@gmail.com

Prezes podziękował za uczestnictwo wszystkim przybyłym na Walne Zebranie oraz Gospodarzom obiektu Remizy OSP i zamknął obrady.


Dodane przez: admin, wyświetleń: 2536


Dodaj komentarz

« powrót


Sponsorzy

Parafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuTymbarkGwarantTescoRachmistrzDrukarnia MMHydrolimUsługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaGold DropTransport Samochodowy Bank Spóldzielczy LimanowaVelosportPiekarniaDecomasterIziGSMPartnerMIKA HurtowniaMZGKiM LimanowaIntellect.plmiasto
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2405837, on-line 3
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect