Edward Mucha udanie pobiegł w Biegu Piastów - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
Flashback-photographyIPAFestiwal BiegowyCentrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHABGravity RevoltULTRISBrygada BeskidówStowarzyszenie Rekonstrukcji HistorycznychGOPRBielakActiveVisegrad MarathonMCGPR

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Edward Mucha udanie pobiegł w Biegu Piastów
2012-03-09 02:20:00
Powiększ
W XXXVI Biegu Piastów - imprezie rangi europejskiej - wzięło udział razem 5020 uczestników.

Edward Mucha wystartował niestety przy chorobie i nie mógł dać z siebie wszystkiego, na co było go w rzeczywistości stać. Jednak i tak bardzo udanie pobiegł w swojej kategorii wiekowej.

Poniżej wyniki Edwarda Muchy - reprezentanta Klubu Sportowego „Limanowa Forrest” i Urzędu Miasta w Limanowej:

Na dystansie 30 km, Edward Mucha zajął w swojej kategorii 5 miejsce, a wśród Polaków zajął 2 miejsce. Należy nadmienić, że w pierwszej 10-tce przybiegło tylko 3 Polaków! - reszta to zawodnicy z Litwy, Norwegii, Czech i Finlandii. Natomiast w klasyfikacji generalnej wśród wszystkich już zawodników, Edward Mucha zajął wysokie 48 miejsce / na 316, którzy ukończyli bieg.

Jeszcze lepiej pobiegł Edward na dystansie 26 km. W swojej kategorii wiekowej zajął 1 miejsce na 159 zawodników! W tej kategorie w pierwszej 10-tce było 6 Polaków - pozostali to zawodnicy z Litwy, Norwegii, Czech i Finlandii. Natomiast w klasyfikacji generalnej wśród wszystkich zawodników na dystansie 26 km, Edward Mucha zajął bardzo wysokie 21 miejsce / na 1538 zawodników, którzy ukończyli bieg.Z ostatniej chwili:


Z Biegu Piastów, Edward Mucha miał bezpośrednio wyjechać do Niemiec na Mistrzostwa Świata. Niestety, rozchorował się jeszcze bardziej i zmuszony był wrócić do domu. Bardzo jest mu żal z tego powodu.

Życzymy Edwardowi dużo zdrowia! - z pewnością jeszcze nieraz, będzie miał okazję powalczyć o najwyższe laury na imprezie rangi światowej.


Dodane przez: admin, wyświetleń: 2101

Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ
« powrót


Sponsorzy

Usługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaMZGKiM LimanowaIziGSMParafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuMIKA HurtowniaTransport Samochodowy VelosportHydrolimRachmistrzDrukarnia MMmiastoPiekarniaDecomasterBank Spóldzielczy LimanowaTescoPartnerGold DropIntellect.plTymbarkGwarant
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2405818, on-line 2
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect