Damian Ziemianin punktuje w Pucharze Świata - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
Flashback-photographyGravity RevoltBrygada BeskidówGOPRBielakActiveFestiwal BiegowyIPAVisegrad MarathonULTRISCentrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHABStowarzyszenie Rekonstrukcji HistorycznychMCGPR

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Damian Ziemianin punktuje w Pucharze Świata
2012-05-27 18:04:15
Powiększ
Damian Ziemianin z Dobrej (KS LIMANOWA FORREST) zdobył pierwsze punkty w Pucharze Świata w Tower Running (biegi po schodach).

Bieg odbył się w Warszawie, na wieżowiec RONDO 1 - Warszawa. Około 600 osób wzięło udział w zmaganiach, które wyłoniły finalistów. Po raz drugi 38 pięter pokonać musiała czołowa dwunastka z najlepszymi czasami z pierwszego biegu. Start finałowy był grupowy i możliwość przebicia się zawodników z dalszej linii startu była znikoma. Damian Ziemianin mimo wcześniejszych dolegliwości chorobowych zajął 7 miejsce z czasem 04:05. Ze startu jest jednak zadowolony, bo do Warszawy przyjechała światowa elita w biegach.

I MIEJSCE RUGA Fabio w czasie 3 minuty 39 sekund
II MIEJSCE CELKO Tomas w czasie 3 minuty 42 sekund
III MIEJSCE NOVOTNY Viktor w czasie 3 minuty i 46 sekund

- Jestem bardzo zadowolony z tego staru - powiedział Damian Ziemianin. - Był on możliwy m.in. dzięki wsparciu finansowemu KS Limanowa Forrest, za co bardzo dziękuję.

 

GRATULACJE, DAMIANIE!!! :-)


Dodane przez: Limanowa.in, wyświetleń: 2609

Powiększ
« powrót


Sponsorzy

Parafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuGold DropTymbarkMZGKiM LimanowaPartnerPiekarniaTransport Samochodowy VelosportBank Spóldzielczy LimanowaGwarantIntellect.plDecomasterTescoIziGSMHydrolimmiastoRachmistrzUsługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaMIKA HurtowniaDrukarnia MM
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2405813, on-line 2
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect