Sponsor strategiczny: Bank Spółdzielczy w Limanowej - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
Centrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHABIPAULTRISVisegrad MarathonMCGPRFlashback-photographyGOPRBrygada BeskidówStowarzyszenie Rekonstrukcji HistorycznychBielakActiveGravity RevoltFestiwal Biegowy

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Sponsor strategiczny: Bank Spółdzielczy w Limanowej
2015-07-03 10:57:23
Powiększ
Przeczytaj informację o Banku Spółdzielczym w Limanowej, który istnieje od 138 lat i prężnie się rozwija. Bank ten od dawna wspiera większość imprez kulturalno-sportowych na naszym terenie, przez co jest jeszcze bliżej ludzi.

 

Informacje o Banku:

  1. Bank Spółdzielczy w Limanowej to nowoczesna instytucja czerpiąca ze 138 lat tradycji. Łączy najlepsze tradycje bankowości z nowoczesnymi rozwiązaniami, dzięki czemu cieszy się zaufaniem kolejnych pokoleń klientów. Hasłem przewodnim Banku jest Bank blisko Ciebie, co oznacza, że stara się być profesjonalnym doradcą i długofalowym partnerem dla wszystkich klientów: indywidualnych jak i firm, rolników i instytucji publicznych. Będąc dumnym ze swojej przeszłości Bank patrzy w przyszłość. Stale poszerza i ulepsza gamę swoich produktów, stawia na nowoczesne rozwiązania, nie zapominając jak ważne jest posiadanie „ludzkiej twarzy”.
  2. Bank Spółdzielczy w Limanowej poświęca szczególnie dużo uwagi i wysiłku wszechstronnemu rozwoju społeczno-ekonomicznego społeczności lokalnych w których działa. Poprzez dostarczanie wysokiej jakości usług finansowych Bank przyczynia się do spełniania zarówno małych marzeń, większych planów jak i poważnych aspiracji. Nie pozostaje również obojętny na potrzeby innych, dlatego wspiera realizację licznych akcji charytatywnych, przedsięwzięć społecznych oraz wydarzeń sportowych i kulturalnych. Szczególny nacisk kładzie jednak na edukację ekonomiczną najmłodszych mieszkańców regionu, dostrzegając w takich działaniach obustronne korzyści.
  3. Działania Banku Spółdzielczego w Limanowej są również dostrzegane w skali krajowej. Świadczą o tym nagrody i wyróżnienia przyznane przez niezależne organizacje. Jednocześnie jest to jeden z największych tego typu Banków w Polsce, posiada 32 placówki na terenie całego województwa małopolskiego. O jego atrakcyjności świadczy chociażby stale wzrastająca liczba klientów, coraz bardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne i coraz większa różnorodność oferowanych produktów.

 

-   -   -

 

LOTERIA AUTOLOKATA:

 - URZĄDZANA OD 2007 r.

 - ORGANIZOWANA CYKLICZNIE DLA LOKALNEJ SPOŁECZNOŚCI

 - ŁĄCZNA WARTOŚĆ NAGRÓD WYNIOSŁA JUŻ 709 000 ZŁ.

 - ZOSTAŁO NAGRODZONYCH – 370 LAUREATÓW

 - GRONO SZCZĘŚLIWYCH POSIADACZY SAMOCHODÓW OSOBOWYCH POWIĘKSZY
    SIĘ DO 11 0SÓB.

 - NAGRODY STANOWIĄ WARTOŚĆ DODANĄ DO LOKATY ABY DOCENIĆ LOJALNYCH
   KLIENTÓW BANKU

 - Klienci kupując „los na loterię” nic nie tracą, przeciwnie – stosunkowo wysokie oprocentowanie sprawia, że każdy zyskuje. Można zaryzykować stwierdzeniu, że uczestnicy Autolokaty jednocześnie starają się maksymalizować zyski poprzez udział w loterii, zachowując prawo do tych, które im się należą z tytułu odsetek, bez względu na wynik losowania. To strategii godna pochwały.

 

 - Bank Spółdzielczy w Limanowej uważa swoją sztandarową akcję promocyjną za duży sukces. Niewątpliwie, pozytywny odbiór wśród klientów pomaga pozyskać nowych klientów oraz utrzymać dobre relacje z aktualnymi. Udało się również wytworzyć wokół całego Banku jak i wokół samej loterii promocyjnej bardzo pozytywną atmosferę opartą na zdrowej rywalizacji w której nikt tak naprawdę nie przegrywa. Sprzyja to integracji środowiska lokalnego oraz pomaga realizować Bankowi wartości związane z jego misją.

 

Strona Sponsora Strategicznego - BS Limanowa: www.bs.limanowa.pl

 

Bank Spółdzielczy w Limanowej jest uniwersalnym bankiem z tradycjami, stworzonym po to, by służyć lokalnej społeczności. Bank obecny jest na rynku od 1877 roku i działa wyłącznie w oparciu o polski kapitał. Łącząc doświadczenie i tradycje bankowości z nowoczesnym sposobem prowadzenia finansów Bank specjalizuje się w obsłudze klientów indywidualnych, firm, instytucji, rolników - stawiając na profesjonalizm i wysoką jakość działania. Bank Spółdzielczy w Limanowej to Bank blisko Ciebie – który jest partnerem i doradcą, a nie tylko instytucją oferującą usługi bankowe.

Misja Banku

 Nasze wartości

Co nas wyróżnia

Dobre Praktyki Bankowe

W Banku Spółdzielczym w Limanowej  przestrzegane są Zasady Dobrej Praktyki Bankowej, wypracowane przez Związek Banków Polskich i stanowiące kodeks etyczny bankowego środowiska zawodowego.

 

Adres i kontakt

Centrala: Limanowa 34-600, ul. Rynek 7.

Godz. otwarcia:
Pon - Pt: 7:15 - 18:00,
Sob: 7:15 - 14:00

Tel: 18 337 91 00  /  Fax: 18 337 91 36


Dodane przez: admin, wyświetleń: 2104

Powiększ
Powiększ

Dodaj komentarz

« powrót


Sponsorzy

miastoTescoParafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuGold DropPartnerBank Spóldzielczy LimanowaUsługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaPiekarniaMIKA HurtowniaIziGSMVelosportRachmistrzDrukarnia MMGwarantIntellect.plMZGKiM LimanowaTransport Samochodowy HydrolimTymbarkDecomaster
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2405791, on-line 2
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect