139. urodziny Banku Spółdzielczego: 8 Limanowa Forrest! - Forrest Limanowa
 
Witamy na stronie Klubu Sportowego "LIMANOWA FORREST"
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
ULTRISVisegrad MarathonGOPRIPAGravity RevoltFestiwal BiegowyBrygada BeskidówStowarzyszenie Rekonstrukcji HistorycznychBielakActiveMCGPRFlashback-photographyCentrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHAB

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
139. urodziny Banku Spółdzielczego: 8 Limanowa Forrest!
2016-07-02 10:26:49
Powiększ
Bank Spółdzielczy w Limanowej będzie świętować 139. urodziny razem z klientami oraz ich rodzinami podczas VIII Biegu Górskiego Limanowa Forrest!

 

Na przełomie czerwca i lipca to okres, w którym banki spółdzielcze organizują w ramach Święta Spółdzielczości Bankowej liczne atrakcje w całej Polsce. Niezależnie od tego, czy jesteś klientem banku spółdzielczego, czy dopiero zastanawiasz się nad skorzystaniem z jego oferty lub też jedynie kojarzysz zielone logo banku w swojej okolicy, będziesz mile widzianym gościem. 
 

Zapraszamy na:

VIII Międzynarodowy Bieg Górski LIMANOWA FORREST z okazji DNIA SPÓŁDZIELCZOŚCI BANKOWEJ! (3 lipca 2016, niedziela - start godz. 12:00 przy Szkole ZSS Nr 1 w Limanowej)

* Regulamin VII LIMANOWA FORREST  wersja do pobrania:  http://chronotex.pl/upload/1462022750.pdf

 

W Polsce funkcjonuje 560 banków spółdzielczych, posiadających blisko 4400 placówek. Są wśród nich banki małe, średnie i duże. Te organizujące Święto z dużym rozmachem i te, które symbolicznie włączają się w obchody wywieszając plakat Święta w swojej placówce, tym samym solidaryzując się tego dnia z innymi bankami spółdzielczymi. Bank Spółdzielczy w Limanowej w ramach obchodów Święta Spółdzielczości Bankowej włącza się w organizowany "8 Bieg Górski Limanowa Forrest". Corocznie uczestniczy w nim ok. 350 osób z Polski i z innych krajów, a ponieważ trasa biegu jest bardzo ciekawa, corocznie liczba uczestników się zwiększa. Zapraszamy wszystkich klientów oraz sympatyków do odwiedzenia naszego stoiska promocyjnego, gdzie czekają niespodzianki. 


Sposobów na wspólne celebrowanie Święta Spółdzielczości Bankowej jest wiele. Niezależnie od tego, jakie atrakcje zostaną przygotowane, obchodom Święta co roku towarzyszy wspaniała atmosfera, dlatego warto być częścią tego niezwykłego, ogólnopolskiego wydarzenia. Wspólny mianownik świętowania banków stanowi hasło „Poznaj swój bank spółdzielczy od środka”!

 

Święto Spółdzielczości Bankowej to doskonała okazja do spędzenia czasu z rodziną i możliwość integracji z lokalną społecznością. Skorzystaj z niej i świętuj z Bankiem Spółdzielczym w Limanowej!


Dodane przez: admin, wyświetleń: 2047

Powiększ

Dodaj komentarz

« powrót


Sponsorzy

Transport Samochodowy IziGSMPartnerHydrolimmiastoParafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuGold DropMZGKiM LimanowaVelosportPiekarniaDecomasterTescoMIKA HurtowniaUsługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaDrukarnia MMBank Spóldzielczy LimanowaRachmistrzTymbarkIntellect.plGwarant
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 2405831, on-line 4
Realizacja: Agencja interaktywna - Intellect