Lekkoatletyka dla każdego - Kids Athletics - Forrest Limanowa
 
Dziękujemy bardzo wsystkim zawodnikom, służbom, wolontariuszom, sponsorom, jednym słowem: wszystkim zaangażowanym w Jubileuszowy X Limanowa Forrest, który przeszedł już do historii !!!
Najnowsze zdjęcia
Przyjaciele
IPACentrum Fizjoterapii PRO-SPORT-REHABBielakActiveVisegrad MarathonGravity RevoltStowarzyszenie Rekonstrukcji HistorycznychGOPRFestiwal BiegowyBrygada BeskidówULTRISFlashback-photographyMCGPR

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Lekkoatletyka dla każdego - Kids Athletics
2016-09-07 16:04:19
Powiększ
Program pod patronatem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki oraz Ministerstwa Sportu realizowany jest w szkole w Mordarce od marca 2015r.

Głównymi założeniami prowadzonych zajęć są:

•    Podnoszenie poziomu sprawności fizycznej dzieci
•    Aktywizacja dzieci 
•    Zakrzewienie u młodych ludzi sportowego ducha

W tym roku szkolnym zajęcia odbywać się będą we wtorki i czwartki w godzinach od 1600 do 1700 oraz 
w soboty w godzinach od 1100 do 1200.

Zajęcia prowadzi trener PZLA oraz nauczyciel wychowania fizycznego Krzysztof Trojanowski.

Treningi dedykowane są głównie dla dzieci z klas 4- 6 szkoły podstawowej. W tym roku planowane jest również rozszerzenie oferty zajęć o klasy 1-3 gimnazjum. Jeżeli utworzy się grupa, zajęcia odbywać się będą we wtorki od 1500 do 1600 oraz w soboty od 1200 do 1300.

Oprócz zajęć w szkole, nasi lekkoatleci wyjeżdżają na zawody wojewódzkie oraz międzywojewódzkie, tak aby móc rywalizować z kolegami z innych szkół.


Rodzice uczniów nie ponoszą  żadnych kosztów związanych z treningami oraz wyjazdami na zawody. Wszystkie działania związane z projektem lekkoatletyka dla każdego w 100% finansowane są ze środków Polskiego Związku Lekkiej Atletyki oraz Urzędu Gminy Limanowa.


Więcej informacji o programie uzyskać można pod adresem: www.lekkoatletykadlakazdego.pl lub bezpośrednio u trenera prowadzącego zajęcia. 

 

 

 

 


Dodane przez: forrest, wyświetleń: 1339

Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ

Dodaj komentarz

« powrót


Sponsorzy

Transport Samochodowy DecomasterUsługi-Handel Mała Gastronomia A.SułkowskaPiekarniaPartnerRachmistrzParafia pw. MB Pocieszenia w PasierbcuBank Spóldzielczy LimanowaGold DropTescoIntellect.plTymbarkIziGSMHydrolimVelosportmiastoGwarantMZGKiM LimanowaDrukarnia MMMIKA Hurtownia
X Limanowa Forrest
Copyright © www.forrest-limanowa.pl wizyt 1900778, on-line 4
realizacja: projektowanie stron www Nowy Sącz - intellect.pl